skocz do treści

Pochodnia - Miesięcznik społeczny Polskiego Związku Niewidomych

Na bieżąco

2 października 2012, 09:45 „Twój klucz do kariery” - bezpłatne szkolenia dla osób niepełnosprawnych w Warszawie

Z obsługą klienta mamy do czynienia nie tylko w pracy call center czy na recepcji, ale w większości innych zawodów (m.in. menedżer zespołu/kierownik, pracownik działu kadr, trener personalny, doradca finansowy, handlowiec, pracownik biurowy, pracownik administracji publicznej czy organizacji pozarządowej) oraz w życiu osobistym.
Dlatego zapraszamy do udziału w profesjonalnym szkoleniu z zakresu obsługi klienta, na którym:
• poznasz główne pojęcia związane z komunikacją między ludźmi;
• zdobędziesz wiedzę, jak unikać błędów w porozumiewaniu się z drugim człowiekiem;
• nauczysz się stosować narzędzia ułatwiające komunikację.
Ponadto dzięki uczestnictwu w naszym szkoleniu poznasz swój własny styl komunikowania, techniki autoprezentacji, które przydadzą się nie tylko w pracy z klientem, ale także w życiu osobistym.
Najbliższe szkolenie z zakresu obsługi klienta odbędzie się w dniach 08 – 11 października 2012 r.
***
Szkolenia organizujemy w miejscach dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych (brak barier architektonicznych, łatwy dojazd). Dla każdego uczestnika przewidziany jest catering (przerwa kawowa oraz obiad). Po ukończeniu całego cyklu szkoleniowego beneficjent otrzymuje certyfikat oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej (na nośniku pen-drive).
Dla kogo są szkolenia?
Szkolenia są skierowane do niepracujących osób z niepełnosprawnością z województwa mazowieckiego (Kobiety do 60 lat/Mężczyźni do 65 lat).
Jak się zapisać?
Zadzwoń lub przyjdź i zapisz się na szkolenia, które zapewnią Ci nabycie kwalifikacji poszukiwanych na rynku pracy. Zapisów na szkolenia dokonuje doradca zawodowy w czasie indywidualnych konsultacji. Informacja i zapisy na konsultacje od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 16.00, tel: 22 852 01 82
Fundacja TUS - Centrum Karier Osób Niepełnosprawnych
ul. Jana Pawła Woronicza 29A, Warszawa