skocz do treści

Pochodnia - Miesięcznik społeczny Polskiego Związku Niewidomych

Na bieżąco

24 stycznia 2019, 13:20 „Pochodnia” w moim życiu – przedłużamy termin nadsyłania prac

Ze względu na prośby naszych Czytelników przedłużamy termin nadsyłania prac na konkurs pt. „Pochodnia w moim życiu” do 31 stycznia 2019 r.

Zapraszamy wszystkich: czytelników, autorów, współpracowników do napisania, co znaczy dla Państwa magazyn „Pochodnia”. Czy zmienił coś w Państwa życiu lub z jakichś wyjątkowych powodów jest dla Państwa bardzo ważny? A może macie do opowiedzenia ciekawą historię o tym czasopiśmie? Zapraszamy do pisania!
Jeden autor może nadesłać jeden tekst napisany w języku polskim. Tekst nie może przekraczać 4 tys. znaków ze spacjami. Zgłoszenia w formie elektronicznej, w czarnym druku lub brajlu, przyjmowane są do 31 stycznia 2019 r., a można je przesyłać, pisząc na adres mailowy: pochodnia@pzn.org.pl lub na adres Polski Związek Niewidomych, redakcja „Pochodni”, ul. Konwiktorska 9, 00–216 Warszawa. Prosimy o nieprzesyłanie prac pisanych odręcznie!
Nagrodą główną będzie weekend w jednym z ośrodków wypoczynkowych PZN dla dwóch osób. Nagrodzone teksty zostaną opublikowane w magazynie „Pochodnia”.
Zwycięzcy zostaną wyróżnieni w trakcie jubileuszowego spotkania, które planujemy na drugą połowę lutego 2019 r.

Informacja jest z jednej strony bardziej ulotna niż kiedykolwiek, a z drugiej dociera tam, gdzie wcześniej nie mogła dotrzeć.