skocz do treści

Pochodnia - Miesięcznik społeczny Polskiego Związku Niewidomych

Na bieżąco

28 grudnia 2018, 12:36 Zimowa oferta Ośrodka Leczniczo-Rehabilitacyjnego PZN "Nestor"

Po świątecznym szaleństwie nadchodzi czas na planowanie ferii. Nasz ośrodek w Muszynie ma dla Państwa specjalną ofertę zimową.

Tygodniowy pobyt w cenie: 658 zł za osobę. W tym:

  • zakwaterowanie w pokojach 1-, 2-, 3-, 4-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym (7 noclegów),
  • wyżywienie: dwa posiłki dziennie – śniadanie i obiadokolacja, pobyt rozpoczyna się obiadokolacją w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu,
  • możliwość bezpłatnego korzystania z bilardu i ping-ponga,
  • możliwość bezpłatnego korzystania z siłowni,
  • możliwość bezpłatnego korzystania z bezprzewodowego Internetu,
  • 20% rabatu w Stacji Narciarskiej MASTERSKI w Tyliczu na zakup karnetów punktowych, przy 6–8 osobach darmowy SKIBUS oraz dla wszystkich klientów bezpłatna przechowalnia sprzętu narciarskiego.

Istnieje też możliwość skorzystania z suchego masażu klasycznego za dodatkową opłatą w godzinach popołudniowo-wieczornych.

W ośrodku znajduje się kawiarnia, w której można organizować spotkania towarzyskie oraz altana na zewnątrz, w której można organizować spotkania przy grillu.

Na terenie Ośrodka jest niestrzeżony parking zamykany na noc. Każda osoba przebywająca dłużej niż dobę na terenie gminy Muszyna zobowiązana jest również do uiszczenia w recepcji Ośrodka opłaty uzdrowiskowej w wysokości 3,40 zł/za dzień pobytu według uchwały NR XXVIII.320.2016 Rady Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna z dnia 30 listopada 2016 r. Z opłaty uzdrowiskowej zwolnione są osoby z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności (narząd wzroku 04-O) oraz ich opiekunowie.

Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny im. kpt. Jana Silhana „Nestor” współpracuje z Biurami Turystycznymi działającymi na terenie miasta i gminy Muszyna oraz Krynica-Zdrój, które organizują liczne wycieczki nie tylko po Beskidzie Sądeckim ale również w Tatry, na Słowację, Węgry i Ukrainę.

Kontakt:
Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny im. kpt .Jana Silhana „NESTOR”
ul. Lipowa 4
33-370 Muszyna
Tel. 18 471 40 29
Fax: 0-18 471 40 29

e-mail: nestordyrektor@gmail.com
nestorrezerwacje@gmail.com
nestormuszyna.pl