skocz do treści

Pochodnia - Miesięcznik społeczny Polskiego Związku Niewidomych

Na bieżąco

29 sierpnia 2018, 14:20 REHA FOR THE BLIND IN POLAND 2018

„Virtual Warsaw – miasto przyjazne dla niewidomych” – pod takim hasłem zorganizowana zostanie tegoroczna Konferencja REHA FOR THE BLIND IN POLAND, która odbędzie się w dniach 13-15 października. Zapisy na to niezwykłe wydarzenie już ruszyły!

Aby zarejestrować się na Konferencję, należy wypełnić formularz dostępny pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/1tyVyHGIqaT5WHLfRgiR8_y0AfHQSxM1elw32_Boy1YA/viewform?edit_requested=true FORMULARZA
Organizatorzy proszą o zaznaczenie w formularzu, w których częściach Konferencji chcą Państwo uczestniczyć. O udziale w poszczególnych punktach programu decyduje kolejność zgłoszeń.
Tegoroczna edycja poświęcona będzie szeroko pojętej dostępności. Panele dyskusyjne, które odbędą się w Centrum Nauki Kopernik, dotyczyć będą przystosowania przestrzeni dla osób niewidomych, wykorzystywania nowoczesnych technologii, audiodeskrypcji itp. W planach jest także wyjazd autokarami do Lasek, piknik integracyjny w centrum Warszawy oraz spotkanie środowiska pod Parlamentem.
Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na stronie Fundacji: http://pliki.szansadlaniewidomych.org/pliki/plan%20reha%202018.pdf.