skocz do treści

Pochodnia - Miesięcznik społeczny Polskiego Związku Niewidomych

Na bieżąco

25 sierpnia 2017, 11:50 Casting do spotu

Agencja ZUPA STUDIO szuka osób niewidomych oraz słabowidzących w różnym wieku do filmowego projektu edukacyjnego. Jest to propozycja dla osób pełnych energii, które pomimo swojej niepełnosprawności aktywnie uczestniczą w życiu prywatnym i zawodowym oraz spełniają swoje marzenia i rozwijają pasje.

Twórcy przedsięwzięcia pragną unaocznić fakt, że codzienne życie z utraconym lub uszkodzonym wzrokiem nie musi tracić na jakości. W spocie chcą pokazać, jak przy użyciu nowoczesnych technologii osoba niepełnosprawna może normalnie funkcjonować każdego dnia. Celem projektu jest uświadomienie społeczeństwu, w tym również przyszłym pracodawcom, że osoby z tym rodzajem niepełnosprawności są wartościowe na rynku pracy.

Agencja ZUPA STUDIO została wybrana przez Polski Związek Niewidomych w odpowiedzi na zapytanie ofertowe ogłoszone przez PZN na produkcję filmu edukacyjnego „Wykorzystanie nowych technologii przez osoby słabowidzące i niewidome” w ramach projektu „VIP System +” współfinansowanego przez m.st. Warszawa.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres casting@zupa.studio do 27.08.2017