skocz do treści

Pochodnia - Miesięcznik społeczny Polskiego Związku Niewidomych

Na bieżąco

28 stycznia 2010, 10:43 Internetowy serwis dla głuchoniewidomych

Ma być aktualny, ciekawy, ma zawierać informacje ważne dla codziennego życia osób z jednoczesną dysfunkcją wzroku i słuchu - to założenia nowo uruchomionego serwisu dla głuchoniewidomych www.głuchoniewidomi.pl
Serwis działa od 1 stycznia, a pomysłodawcą jego stworzenia jest Krzysztof Wostal, działający m.in. w zarządzie TPG. Na razie na wyżej wymienionych stronach nie ma zbyt wielu wiadomości i są to raczej podstawowe informacje, ale, jak podkreśla twórca serwisu, bardzo dużo teraz zależy od samych użytkowników. - Jeśli będą się oni dzielili na bieżąco posiadanymi informacjami, strona będzie żywa i aktualna - mówi Krzysztof Wostal.
Oprócz części informacyjnej stworzona została również grupa dyskusyjna "Głuchoniewidomi Pl", - mam nadzieję, że będzie ona się rozwijać - mówi Krzysztof Wostal i dodaje: - Zapraszam do odwiedzania serwisu i dzielenia się uwagami. Dziękuję też osobom, których nie wymieniam, a które mi pomogły i pomagają przy tworzeniu - przede wszystkim dobrą radą, inspiracją, ale również wsparciem technicznym.