skocz do treści

Pochodnia - Miesięcznik społeczny Polskiego Związku Niewidomych

Na bieżąco

27 lutego 2019, 08:29 Zaproszenie na warsztaty „My też możemy ratować życie” i V Międzynarodowe Paramistrzostwa Pierwszej Pomocy

8-9 marca br. w Szczyrku osoby niepełnosprawne będą mogły wziąć udział w szkoleniu z zakresu pierwszej pomocy. „Zaledwie miesiąc później, 11-13 kwietnia, odbędą się V Międzynarodowe Paramistrzostwa Pierwszej Pomocy.

My też możemy ratować życie” – tak brzmi hasło warsztatów, nad którymi honorowy patronat objęła Małżonka Prezydenta RP, Agata Kornhauser-Duda. Ich koszt to 299 zł od osoby, natomiast udział w piątej edycji paramistrzostw kosztuje 499 zł. Cena uczestnictwa w obydwu wydarzeniach zawiera: szkolenie i warsztaty praktyczne, udział specjalistów i integrację ze służbami ratowniczymi, sprzęt szkoleniowy, materiały pomocnicze, certyfikat, zakwaterowanie oraz wyżywienie.

Zasady aplikowania zarówno na warsztaty, jak i paramistrzostwa są takie same. Skan zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy: recepcja@orle-gniazdo.pl oraz orlegniazdo@orle-gniazdo.pl. Oryginał należy zabrać ze sobą. Na szkolenie i turniej można się zapisywać do 5 dni przed ich rozpoczęciem lub do wyczerpania limitu miejsc. Osobą odpowiedzialną za realizację projektu jest dyrektor organizacyjny, Irena Chumięcka – tel. 691 984 060.

Formularze zgłoszeniowe znajdą Państwo tutaj:

warsztaty – http://pzn.org.pl/files/formularz_zgloszeniowy_2019.docx

paramistrzostwa – http://pzn.org.pl/files/formularz_zgloszeniowy_paramistrzostwa_2019.docx

Miejsce:

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo Sp. z o.o.

ul. Wrzosowa 28 A

43-370 Szczyrk