skocz do treści

Pochodnia - Miesięcznik społeczny Polskiego Związku Niewidomych

Na bieżąco

21 stycznia 2019, 11:55 Zaproszenie do udziału w międzynarodowym projekcie

Jesteś osobą młodą i aktywną? Lubisz podróże i nie masz problemu z kontaktem z innymi? A może interesujesz się radiem lub mediami społecznościowymi? Zapraszamy do współpracy!

Poszukujemy widzących, niewidomych i słabowidzących uczestników do udziału w projekcie „Inclusive Internet Radio” (In Radio), organizowanym przez rumuńskie stowarzyszenie Babilon Travel. Uczestnicy z Polski, Litwy, Rumunii, Włoch i Portugalii spędzą tydzień w Rumunii, od 8 do 16 marca, w miejscowości Kluż-Napoka, gdzie wspólnie będą tworzyć i prowadzić niskobudżetowe radio internetowe. Zajęcia będą prowadzone w języku angielskim.

Poszukujemy:

Osób widzących i z dysfunkcjami wzroku w wieku 18-30 lat. Ciekawych, aktywnych entuzjastów nowych technologii, gotowych wziąć udział w wymianie młodzieży w dniach 8-16 marca 2019 r.

Gotowych upowszechniać działania projektu w trakcie wizyty i po jej zakończeniu (teksty, zdjęcia, materiały wideo) poprzez nowoczesne kanały komunikacji: portale społecznościowe (Facebook, Instagram, Twitter, Internet itp.).

Rekrutacja:

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie mogą zgłaszać się do 25 stycznia 2019 r., pisząc na adres rkanarek@pzn.org.pl.

W zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko, wiek wraz z datą urodzenia, informację, czy zgłaszający jest osobą niewidomą, słabowidzącą lub widzącą, adres e-mail oraz nr telefonu.

Prosimy również w kilku zdaniach napisać coś o sobie.

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy: 2 osoby z dysfunkcją wzroku i 3 osoby widzące.

Wybrane osoby będą musiały również wypełnić krótką ankietę w j. angielskim dla organizatora oraz zapoznać się z broszurą informacyjną w j. angielskim, którą prześlemy osobom zakwalifikowanym.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Więcej informacji: udziela Rafał Kanarek, nr tel. 22 6351910, e-mail: rkanarek@pzn.org.pl

Zapraszamy! Niech nasza wizja będzie Twoim głosem!

Projekt finansowany w ramach programu Erasmus+