skocz do treści

Pochodnia - Miesięcznik społeczny Polskiego Związku Niewidomych

Na bieżąco

8 maja 2018, 11:53 Pokaz filmu Demon z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących oraz warsztaty

Fundacja kultury bez barier zaprasza na pokaz filmu Demon z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących oraz warsztaty już dziś, 8 maja godz. 18:00 w Kinie Elektronik, ul. Generała Zajączka 7. Po pokazie odbędą się warsztaty filmowe, na których będzie i dyskusja i praktyka. Ci, którzy znajdą czas i przyjdą na wydarzenie, będą mogli wziąć udział w losowaniu nagród.

Filmolekcje, czyli pokaz filmu + warsztaty. Warsztaty są oddzielne dla osób z niepełnosprawnością wzroku i słuchu, podczas całego wydarzenia będzie zapewnione tłumaczenie na PJM. Po filmie zapraszamy osoby niesłyszące na warsztaty z Małgorzatą Bazan, a osoby niewidome na warsztaty z Maciejem Dowgielem. Opowiedzą oni o zabiegach artystycznych towarzyszących horrorowi - po co sięgają reżyser i operator by stworzyć na ekranie nastrój niepokoju? Jak muzyka buduje nastrój grozy?
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, obowiązuje rezerwacja miejsc:
mail: rezerwacje@kulturabezbarier.org
tel/SMS: 793 996 475
UWAGA! Rezerwacja jest ważna dopiero po otrzymaniu wiadomości zwrotnej z potwierdzeniem rezerwacji. Osoby chcące wziąć udział w warsztatach prosimy o zaznaczenie tego przy rezerwacji i podanie informacji, na które warsztaty chcą się zapisać.
Zaproszenie w PJM: https://www.facebook.com/FundacjaKulturyBezBarier/videos/1056202234518288/
Więcej o wydarzeniu: http://bit.ly/2Fa5mkO
Projekt "Filmolekcje dla każdego" jest dofinansowany ze środków m.st. Warszawy.