skocz do treści

Pochodnia - Miesięcznik społeczny Polskiego Związku Niewidomych

Na bieżąco

16 marca 2018, 09:00 Bezpłatne warsztaty iSpot

Jak technologia pomaga osobom z niepełnosprawnościami? Jakie możliwości mają produkty Apple? Czy obsługa iPhone’a, iPada lub iPoda jest trudna? Okazja, by to sprawdzić, będzie już w najbliższą sobotę 17 marca 2018 roku podczas bezpłatnych warsztatów „Apple – przyjazny dla niewidomych”, na które zaprasza iSpot Apple Premium Reseller.

Celem spotkania jest pokazanie, w jaki sposób osoby niedowidzące i niewidome mogą dostosować iPhone’a czy MacBooka, tak by ułatwiał codzienną obsługę urządzeń zarówno w pracy, jak i w domu.

W trakcie warsztatów uczestnicy dowiedzą się o konkretnych funkcjonalnościach, z których warto korzystać podczas pracy ze sprzętem. Po spotkaniu będzie możliwość indywidualnej konsultacji z doradcą klienta niewidomego iSpot.

Warsztaty odbędą się 17 marca 2018, o godz. 14:00–16:00 w strefie Premium Zone iSpot Apple Premium Reseller, CH Arkadia (Aleja Jana Pawła II 82, 00-175 Warszawa), poziom 0.

Spotkanie jest przeznaczone dla osób niewidomych i niedowidzących. Nie obowiązuje rejestracja. Nie trzeba przynosić własnego sprzętu. Szczegóły można znaleźć pod adresem: https://www.facebook.com/events/1712987472080662/

O iSpot
iSpot Apple Premium Reseller to sieć salonów z pełną ofertą firmy Apple oraz firm trzecich specjalizujących się w tworzeniu produktów komplementarnych do iPodów, iPhone’ów, iPadów oraz Maców. Jest to sieć salonów spełniających restrykcyjne wymogi międzynarodowego programu Apple Premium Reseller. Zespół iSpot składa się z certyfikowanych specjalistów posiadających wiedzę pozwalającą na zaprezentowanie oraz dopasowanie aktualnie dostępnych, najnowocześniejszych na świecie rozwiązań do realnych potrzeb klienta. Odwiedzając salony iSpot, klient ma możliwość praktycznego przetestowania każdego z rozwiązań.
ispot.pl

Kontakt:
Aleksandra Szafraniec / Omega Communication
tel.: 22 854 16 29, 692 059 401
e-mail.: aszafraniec@communication.pl