skocz do treści

Pochodnia - Miesięcznik społeczny Polskiego Związku Niewidomych

Na bieżąco

29 września 2017, 12:08 Conradoteka dla wszystkich

- Zachęcamy szczególnie wszystkich wahających się i niepewnych swych talentów aktorskich. Mamy nadzieję, że wspólna zabawa obudzi w każdym uczestniku sceniczne powołanie – przekonują organizatorzy warsztatów teatralnych zaplanowanych w ramach projektu „Conradoteka dla wszystkich!”. Uczestnicy, w tym osoby niewidome i słabowidzące, będą wspólnie przygotowywać przedstawienie pod czujnym okiem prowadzącej – aktorki i performerki Grażyny Kopeć.

Warsztaty odbywać się będą w Warszawie w Tyflogalerii PZN (ul. Konwiktorska 7) w czwartki o godzinie 17.30. Udział w nich jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy. Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres: monika@kulturabezbarier.org.
Tym samym, przypominamy również, że wciąż trwają zapisy na bezpłatne warsztaty fotograficzne, które także są realizowane w ramach projektu „Conradoteka dla wszystkich!”. Warsztaty w Bemowskim Centrum Kultury (Górczewska 201) odbędą się w dniach 30.09.-01.10. (sobota i niedziela). Zgłoszenia na nie należy przesyłać na adres: ola@kulturabezbarier.org. Zajęcia będą prowadzone w Polskim Języku Migowym, z tłumaczeniem na język foniczny.