skocz do treści

Pochodnia - Miesięcznik społeczny Polskiego Związku Niewidomych

Na bieżąco

1 marca 2017, 15:50 Kody PIN do platformy IBUK Libra Light

Platforma IBUK Libra Light udostępnia osobom niewidomym i słabowidzącym oraz innym osobom z orzeczoną niepełnosprawnością, które nie mogą czytać zwykłego druku, publikacje w formatach EPUB i MP3. Dostęp do zasobów platformy jest możliwy po założeniu konta na stronie libralight.pwn.pl i wprowadzeniu autoryzacyjnego kodu PIN.

Kod PIN niezbędny do korzystania z platformy można uzyskać za pośrednictwem Działu Zbiorów dla Niewidomych Głównej Biblioteki Pracy i Zabezpieczenia Społecznego.
Jest on dostępny w serwisie wypożyczeń on-line DZdN. By go pobrać, należy zalogować się na stronie wypozycz.dzdn.pl, a następnie na stronie głównej kliknąć w link „kod PIN do platformy IBUK Libra Ligot” pod nagłówkiem „przydatne linki”.
Czytelnicy DZdN z niepełnosprawnością uniemożliwiającą czytanie zwykłego druku, którzy nie korzystają z serwisu wypożycz, mogą w dowolnym momencie aktywować konto, wypełniając formularz dostępny na wypozycz.dzdn.pl.
Jeżeli są państwo zainteresowani dołączeniem do grona czytelników Działu Zbiorów dla Niewidomych GBPiZS, zapraszamy do zapisania się.