skocz do treści

Pochodnia - Miesięcznik społeczny Polskiego Związku Niewidomych

Na bieżąco

10 maja 2016, 09:58 Zaproszenie na spektakl bez barier

Poznajcie Christophera jest matematycznym geniuszem i wie prawie wszystko o astronomii. Nie lubi tłumów, boi się obcych, nie odczytuje uczuć ani metafor. Właśnie został oskarżony o zabicie psa sąsiadki i postanowił sam znaleźć winnego. W trakcie śledztwa, odkrywa niewygodne tajemnice rodzinne i choć nigdy wcześniej nie opuścił samodzielnie własnej ulicy, wyrusza w ekscytującą wyprawę do Londynu.

Fundacja Kultury bez barier zaprasza serdecznie na spektakl "Dziwny przypadek psa nocną porą" z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących. Pokaz odbędzie się w czwartek 2 czerwca 2016 r. o godz. 19 w Teatrze Dramatycznym Scena na Woli. Bilety dla osób niepełnosprawnych oraz ich opiekunów kosztują 15 zł, a liczba miejsc ograniczona. rezerwację przyjmuje Anna Żórawska Tel/SMS 512 396 475 E-mail rezerwacje@kulturabezbarier.org
To niezwykła opowieść o miłości, marzeniach i przełamywaniu własnych ograniczeń. Świat widzimy oczami młodego outsidera, który szczegółowo zapisuje każdy dzień. Pokaz jest adaptacją światowego bestsellera Marka Haddona, książki, która zdobyła siedemnaście nagród literackich. Autorem adaptacji jest Simon Stephens jeden z najwybitniejszych współczesnych dramatopisarzy. Historia, która podbiła serca widzów w Londynie i na Broadwayu.
Projekt dofinansowano ze środków m.st.Warszawy w ramach małego grantu